سبد خرید

Take-Two اشاره می کند که “جی تی ای 6” در سال 2024 عرضه می شود

Grand Theft Auto VI

فهرست مطالب

Take-Two اشاره می کند که “Grand Theft Auto VI” یا جی تی ای 6 در سال 2024 عرضه می شود
این شرکت اعلام کرد که در گزارش درآمد خود “عناوین پیشگامانه” را برای سال مالی 2025 منتشر می کند.

ممکن است سال آینده در جی تی ای 6 به دزدی، سرقت اتومبیل و شرکت در مسابقات در جی تی ای 6 بروید. شرکت مادر Rockstar، Take-Two، پیش بینی های خود را برای آینده همراه با گزارش درآمد سالانه خود به اشتراک گذاشته است.

و ظاهراً در حال آماده شدن برای انتشار پروژه هایی است که معتقد است «شرکت خود را به سطوح موفقیت بیشتری می برد».

این شرکت انتظار دارد که عناوینی که در سال مالی 2025 منتشر می کند به آن کمک کند تا به 8 میلیارد دلار رزرو خالص یا مقدار خالص محصولات و خدمات فروخته شده دست یابد.

در حالی که آن عناوین را به صراحت نام نمی برد، فرنچایز Grand Theft Auto از لحاظ تاریخی یکی از بزرگترین پولسازهای Take-Two بوده است.

همانطور که IGN اشاره می کند، رزرو خالص Take-Two در سال مالی قبل به 5.3 میلیارد دلار رسیده است و این به لطف خرید Zynga این شرکت است. پیش از آن سالانه حدود 3 میلیارد دلار درآمد داشت.

جهش تقریباً 3 میلیارد دلاری در رزرو خالص بسیار زیاد است،

و مگر اینکه Take-Two خرید بزرگ دیگری انجام دهد، GTA امتیازی است که آن را قادر می‌سازد به این هدف دست یابد.

IGN از Strauss Zelnick مدیرعامل Take-Two پرسید که آیا قرار است در سال آینده GTA 6 را ببینیم، اما مدیر اجرایی از تایید یا رد آن خودداری کرد.

در بخشی از بیانیه مطبوعاتی این شرکت آمده است:

“با نگاهی به آینده، سال مالی 2025 یک سال مورد انتظار برای شرکت ما است. در چندین سال گذشته، ما کسب و کار خود را برای انتشار یک خط لوله فوق العاده قوی از پروژه ها آماده کرده ایم که معتقدیم شرکت ما را به سطوح موفقیت بیشتری می برد.

در سال مالی 2025، ما انتظار داریم با راه‌اندازی چندین عنوان پیشگامانه وارد این دوره جدید شویم که معتقدیم استانداردهای جدیدی در صنعت ما ایجاد می‌کند و ما را قادر می‌سازد به بیش از 8 میلیارد دلار در رزرو خالص و بیش از 1 میلیارد دلار در جریان نقد عملیاتی تعدیل‌شده نامحدود دست یابیم.

این حرکت را با ارائه سطوح بالاتری از نتایج عملیاتی در سال مالی 2026 و پس از آن حفظ کنید.”

سال مالی 2025 Take-Two از آوریل 2024 شروع می شود و در 31 مارس 2025 به پایان می رسد.

حتی اگر راک استار جی تی ای 6 را در سال 2024 منتشر نکند، باز هم ممکن است در سه ماه اول سال بعد عرضه شود. خط آخر: لازم نیست آنقدر منتظر بمانیم تا بازی فرا برسد.

از آنجایی که در اواخر سال گذشته 90 ویدیو از گیم پلی بازی GTA 6 به بیرون درز کرد، احتمالاً از قبل می دانید که چه چیزی می توانید انتظار داشته باشید.

این کلیپ‌ها که راک‌استار قانونی بودن آن‌ها را تایید کرد، دو قهرمان قابل بازی، از جمله یک شخصیت زن به نام لوسیا را نشان می‌داد که در یک نسخه خیالی از میامی دست به جنایت می‌زنند.

منبع : engadget

برای آموزش و مقالات بیشتر و اخبار بروز گیم و تکنولوژی به بلاگ آموزشی مراجعه کنید.

جهت خرید انواع گیفت کارت اورجینال با قیمت مناسب و تحویل فوری به صفحه اصلی وان گیفت کارت بروید.

دیدگاهتان را بنویسید