سبد خرید

شایعاتی در مورد داشتن «قمار واقعی» توسط Assassin’s Creed Mirage دوباره ظاهر شد.

بازی assassin's creed mirage

فهرست مطالب

علیرغم ادعای Ubisoft در سال گذشته، شایعاتی در مورد داشتن «قمار واقعی» توسط Assassin’s Creed Mirage دوباره ظاهر شد.

Assassin’s Creed Mirage رتبه AO را در فروشگاه Xbox دریافت کرد، زیرا نشان داد که Mirage شامل قمار واقعی به نوعی همراه با خون و خشونت خواهد بود. اجرای دقیق این سیستم‌های قمار نامشخص بود، اما احتمالاً بسیاری از بازیکنان با این رتبه‌بندی سردرگم شده‌اند.

طرفداران در گذشته از شیوه‌های کسب درآمد یوبی‌سافت انتقاد کرده‌اند، زیرا ورودی‌های جدیدتر در سری Assassin’s Creed به گیمرها اجازه می‌داد تا تقویت‌کننده‌های XP و بسته‌های منابع را خریداری کنند تا از مشکلات موجود در بازی‌ها عبور کنند.

یوبی‌سافت بعداً این گزارش‌های مربوط به قمار را تکذیب کرد و ادعا کرد که Assassin’s Creed Mirage دارای جعبه‌های غارت یا قمار نیست، اما اطلاعات جدید همچنان به این عناصر موجود در بازی اشاره می‌کند.

همانطور که توسط TheGamer گزارش شده است، و در ابتدا در زیر ردیت Xbox Series X پست شده بود، صفحه فروشگاه Assassin’s Creed Mirage در فروشگاه Xbox به روز شده است.

در حالی که صفحه به‌روزرسانی شده مشخص می‌کند که رتبه‌بندی نهایی در انتظار است، اما معتقد است که Assassin’s Creed Mirage شامل «قمار واقعی» و «مسابقه‌های پولی» به همراه سایر خریدهای درون بازی خواهد بود. بقیه جزئیات در مورد بازی‌های Assassin’s Creed کاملاً استاندارد هستند، قبل از اینکه تأیید کنیم که Mirage ممکن است برای کودکان نامناسب باشد.

شاید تصور مفاهیم دقیق این مکانیک سخت باشد، اما شاید Assassin’s Creed Mirage شامل سیستم های گیم پلی است که به بازیکنان اجازه می دهد پول واقعی را برای یک بازی شانس خرج کنند.

طرفداران همچنین باید توجه داشته باشند که ممکن است خطایی در لیست صفحه فروشگاه وجود داشته باشد و باید منتظر به‌روزرسانی رسمی یوبی سافت باشند. جالب است که ببینیم آیا یوبی‌سافت دوباره این گزارش‌ها را رد می‌کند یا خیر، که ممکن است کمابیش تأیید کند که هیچ جعبه غارت یا سیستم قمار در Assassin’s Creed Mirage وجود ندارد.

یوبی‌سافت گیم‌پلی جدیدی از Assassin’s Creed Mirage را در رویداد اخیر PlayStation Showcase به نمایش گذاشت و تغییرات ایجاد شده در بازی را برای نزدیک‌تر کردن آن به عناوین اصلی برجسته کرد.

طرفداران باید توجه داشته باشند که Assassin’s Creed Mirage یک بازی در مقیاس کوچکتر و بدون داستان مدرن است و نسخه استاندارد آن 49.99 دلار قیمت دارد.

در حالی که بازی Assassin’s Creed Mirage به طور همزمان روی رایانه شخصی و کنسول ها منتشر می شود، در روز اول روی استیم عرضه نمی شود، بنابراین طرفداران علاقه مند باید آن را از فروشگاه Epic Games یا لانچر خود یوبی سافت خریداری کنند.

این خبر ممکن است برای برخی از کاربران تعجب آور باشد، زیرا یوبی سافت پس از غیبت قابل توجهی شروع به انتشار بازی های خود در Steam کرده است.

Assassin’s Creed Mirage در تاریخ 12 اکتبر 2023 برای PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X/S در دسترس خواهد بود.

برای آموزش های بیشتر و اخبار بروز بازی و تکنولوژی به بلاگ آموزشی مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید