سبد خرید

متاسفم بینگ، سامسونگ به گوگل به عنوان موتور جستجوی موبایل پیش فرض خود پایبند است

سامسونگ وموتور جستجو

فهرست مطالب

بر اساس گزارشی از وال استریت ژورنال، سامسونگ برنامه های خود را برای تبدیل موتور جستجوی بینگ به عنوان پیش فرض در مرورگر وب داخلی خود کنسل کرده است.

به نظر می رسد سامسونگ قصد ندارد از Bing به عنوان موتور جستجوی پیش فرض در مرورگر وب موبایل خود استفاده کند.

بر اساس وال استریت ژورنال سامسونگ پروژه ای را که Bing را با Google در مرورگر اینترنتی داخلی خود جایگزین کند، متوقف کرده است.

مرورگر اینترنت سامسونگ، مدت هاست که از گوگل به عنوان موتور جستجوی پیش فرض خود استفاده می کند.

همانطور که در ماه گذشته توسط نیویورک تایمز گزارش شد، کارمندان گوگل از اینکه متوجه شدند سامسونگ در حال فکر تغییر به Bing بوده و درآمد سالانه 3 میلیارد دلاری را که غول جستجو از این معامله به دست می‌آورد، به خطر می‌اندازد، “شکه شدند”.

WSJ گفت: سامسونگ در تغییر از Google به Bing اختلال زیادی نمی دید. زیرا اکثر کاربران گوشی‌های هوشمند سامسونگ (از جمله خود من) به هر حال از مرورگر داخلی آن استفاده نمی‌کنند.

اما اکنون سامسونگ به دلیل نگرانی در مورد اینکه چگونه می تواند بر روابط خود با گوگل و درک بازار از این حرکت تأثیر بگذارد، از تغییر عقب نشینی می کند.

ما نمی دانیم که چرا سامسونگ در وهله اول می خواست به بینگ تغییر مکان دهد

اما ممکن است که گسترش سریع مایکروسافت به هوش مصنوعی نقش داشته باشد.

در هفته‌های اخیر، گوگل تلاش‌های خود را برای قرار دادن ویژگی‌های مبتنی بر هوش مصنوعی در موتور جستجوی خود افزایش داده است.

این بدان معنا نیست که سامسونگ هرگز به بینگ تغییر نخواهد کرد. WSJ گزارش می دهد که سامسونگ برای استفاده از Bing به عنوان موتور جستجوی پیش فرض خود در آینده «به طور دائم درها را نمی بندد».

برای آموزش ها و اخبار جدید بازی و تکنولوژی به بلاگ آموزشی مراجعه نمایید.

برای خرید گیفت کارت به صفحه اصلی وان گیفت کارت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید