سبد خرید

بلیزارد حالت قهرمانی PvE مورد انتظار Overwatch 2 را لغو کرد

تصویر overwatch 2 بلیزارد

فهرست مطالب

Jared Neuss، تهیه‌کننده اجرایی Overwatch 2 از کمپانی بلیزارد، اکنون در یک سری توییت به واکنش‌های شدید جامعه پاسخ داده است و تکرار می‌کند که چگونه لغو حالت قهرمان PvE تصمیم آسانی نبوده و برای تیم سازنده به همان اندازه دشوار است. یک وبلاگ بعدی، زمینه بیشتری در مورد آنچه در آینده برای “داستان های جدید” Overwatch وجود دارد، فراهم می کند.

توضیحی که می‌خواستم انجام دهم این است که، در حالی که تصمیم گرفتیم حالت Hero + Talents را کاهش دهیم، امسال محتوای PvE بسیار خوبی داریم.

ماموریت‌های داستانی بزرگ، سینماتیک جدید، رویدادهای Co-op و قهرمان تک نفره ماموریت های تسلط همه در راه است. همچنین می خواهم اذعان کنم که امروز برای بسیاری از ما در جامعه Overwatch – بازیکنان و توسعه دهندگان به طور یکسان، یک روز چالش برانگیز بوده است.

ما درک می کنیم که اخبار امروز در مورد دامنه PvE ناامید کننده است. ما در تیم رهبری OW این تصمیم را ساده نگرفت.

ما عاشق دنیای Overwatch هستیم و داستان‌های جدید زیادی برای گفتن داریم. حرکت در این مسیر به ما اطمینان می‌دهد که می‌توانیم آن داستان‌ها را بازگو کنیم، البته به شیوه‌ای متفاوت از آنچه در ابتدا در ارتباط بودیم.

وبلاگ بعدی Director’s Take در روز جمعه منتشر خواهد شد.

Neuss همچنین به گمانه زنی ها در مورد تغییرات در دامنه PvE به دلیل سیاست “بازگشت به دفتر” بلیزارد و از دست دادن استعدادهای شرکت اشاره کرد – با ذکر اینکه چگونه قبلاً چالش هایی وجود داشته است:

“من گمانه زنی هایی را دیده ام مبنی بر اینکه تغییرات در محدوده PvE در Overwatch 2 مربوط به خط مشی RTO بلیزارد است. برای ثبت، این درست نیست. مدیریت توسعه PvE و PvP به طور همزمان برای سال ها چالشی برای تیم بوده است. این یک چالش است. عنوان کمتر هیجان انگیز اما واقعیت است.

ما در فیلم بعدی کارگردان به جزئیات تاریخی بیشتری خواهیم پرداخت.

رئیس بلیزارد اینترتینمنت، مایک یبارا نیز با کلمات حمایتی زیر از تیم Overwatch سخن گفت:

“من همیشه از تصمیماتی که تیم‌هایمان می‌گیرند و عناصر زیادی که هنگام انجام این کار متعادل می‌کنند، حمایت می‌کنم.

تغییر جهت آسان نیست – و ما از چنین انتظارات اولیه‌ای یاد خواهیم گرفت. من به کاری که تیم Overwatch به انجامش ادامه می‌دهد افتخار می‌کنم و من بدانید که جاه طلبی برای آوردن تجربیات عالی به بازیکنان همچنان بالاست.”

من همیشه از تصمیم‌هایی که تیم‌های ما می‌گیرند و عناصر زیادی که در حین انجام این کار متعادل می‌کنند، حمایت می‌کنم. تغییر جهت آسان نیست – و ما از ایجاد چنین انتظارات اولیه درس خواهیم گرفت.

من به کاری که تیم Overwatch به انجامش ادامه می دهد افتخار می کنم و می دانم که جاه طلبی همچنان باقی است…

تیم سازنده بازی Overwatch 2 بلیزارد امروز از لغو حالت PvE Hero Mode این بازی خبر داد.

در حالی که هنوز عناصر PvE در آینده وجود خواهند داشت، حالت اصلی که شرکت وعده داده بود زمانی که دنباله بازی محبوب شوتر قهرمان مبتنی بر تیم را اعلام کرد، رسما حذف شد. این حالت خاص در اصل دلیل انتشار Overwatch 2 بود.

Jared Neuss، تهیه کننده اجرایی Overwatch 2 در جریان زنده Twitch توضیح داد که چگونه تجربه PvE “واقعا” پیشرفتی را که تیم امیدوار بود انجام نداده است و تلاش لازم برای ارائه “تجربه با کیفیت Blizzard” انجام می شود. بزرگ، بدون تاریخ پایان در چشم.

“با همه چیزهایی که در مورد آنچه که برای اجرای این بازی در سطحی که لیاقتش را دارید آموخته ایم، واضح است که نمی توانیم آن دیدگاه اصلی را برای PvE که در سال 2019 نشان داده شد، ارائه دهیم.

معنایش این است که ما این کار را نخواهیم کرد. ارائه آن حالت قهرمان اختصاصی با درختان استعداد، آن پیشرفت قدرت استعداد طولانی مدت.

این چیزها دیگر در برنامه های ما نیستند. و ما می دانیم که این برای بسیاری از شما ناامید کننده خواهد بود و به همین دلیل می خواستیم آن را بیاوریم. قبل از اینکه در مورد نقشه راه صحبت کنیم، بالا بروید.”

Neuss ادامه داد که چگونه کنار آمدن تیم با این تصمیم به همان اندازه دشوار بوده است، زیرا بسیاری از اعضا “قلب و روح” خود را در حالت لغو شده ریختند.

آرون کلر، کارگردان بازی Overwatch 2 در صحبت با Gamespot اشاره کرد که چگونه تیم “هنوز به PvE متعهد است” اما فقط آن را به روشی متفاوت از آنچه در ابتدا در مورد آن صحبت می شد انجام می داد.

اکنون نقشه راه برای Overwatch 2 که شامل ماموریت‌های داستان محور جدید برای انجام آن است، به شرح زیر است

منبع :ign

برای اخبار و آموزش های بیشتر به بخش بلاگ آموزشی مراجعه کنید

برای خرید و اطلاع از قیمت گیفت کارت به صفحه اصلی بروید.

دیدگاهتان را بنویسید