سبد خرید

بازی های جدید گیم پس ایکس باکس برای 3 روز اول ژوئن 2023

بازی های جدید گیم پس

فهرست مطالب

سرویس اشتراک گیم پس ایکس باکس در حال حاضر سه نسخه کاملاً جدید و روز اول دارد که برای ژوئن 2023 تأیید شده است.

به لطف اطلاعیه های تاریخ انتشار قبلی، سرویس اشتراک Xbox Game Pass در حال حاضر دارای بازی های سه روزه ای است که برای ژوئن 2023 تایید شده است. Xbox Game Pass در ژوئن 2023 با نمایش ترکیبی برای می 2023 عرضه می شود که شاهد اضافه شدن چند بازی جدید قوی نیز به این مجموعه بود. به عنوان یکی از پرمخاطب ترین فلاپ های آن تا به امروز.

ردفال در ابتدای ماه مه، نقدهای منفی زیادی از سوی منتقدان دریافت کرد و از آنجایی که به عنوان یکی از بازی‌های بزرگ انحصاری کنسول ایکس‌باکس برای Game Pass قرار گرفت، ضربه مهمی به سرویس اشتراک وارد کرد. البته این بدان معنا نیست که بازی‌های جدید و فوق‌العاده‌ای در ماه می ۲۰۲۳ به Xbox Game Pass اضافه نشده است. در واقع، فیلم Cassette Beasts که اخیراً اضافه شده است، نقدهای مثبتی از سوی منتقدان به دست آورده است، و باید از اضافه شدن Chicory: A Colorful Tale در 30 می نیز تجلیل شود.

ژوئن 2023 باید شاهد اضافه شدن‌های جدید بیشتری به مجموعه Xbox Game Pass باشیم، اما طرفداران باید منتظر بمانند تا این ماه در واقع مایکروسافت جزئیات بیشتری را به اشتراک بگذارد. خوشبختانه، اعلامیه‌های تاریخ انتشار قبلی حداقل بازی‌های سه روزه را تایید کرده‌اند که بخشی از مجموعه Xbox Game Pass ژوئن 2023 خواهند بود. Slayers X: Terminal Aftermath – Vengance of the Slayer در تاریخ 1 ژوئن برای Xbox Game Pass، Amnesia: The Bunker در تاریخ 6 ژوئن و Dordogne در تاریخ 13 ژوئن به لیست بازی اضافه خواهند شد.

بازی‌های جدید Xbox Game Pass برای ژوئن 2023 :

1- Slayers X: Terminal Aftermath – Vengance of the Slayer – June 1

2- Amnesia: The Bunker – June 6

3- Dordogne – June 13

Slayers X یک بازی جدید معرفی شده است که به عنوان یک اسپین آف از بازی محبوب Hypnospace Outlaw در سال 2019 عمل می کند. Slayers X یک بازی تیراندازی اول شخص که به سبک بازی‌های کلاسیک FPS دهه 90 طراحی شده است، به نظر می‌رسد که باید برای یکی از عجیب‌ترین بازی‌های روز اول Xbox Game Pass در سال 2023 باشد. علاقه‌مندان می‌توانند از اول ژوئن آن را بررسی کنند.

پنج روز بعد، مشترکین Xbox Game Pass با بازی ترسناک روز اول Amnesia: The Bunker، آخرین قسمت از سری تحسین‌شده Amnesia، بازی‌های Frictional Games، پذیرفته می‌شوند. Amnesia: The Bunker در ابتدا قرار بود بخشی از مجموعه Xbox Game Pass می 2023 باشد، اما چندین بار به تعویق افتاد و در نهایت در تاریخ انتشار آن در 6 ژوئن فرود آمد.

و در نهایت، Dordogne یک بازی ماجراجویی روایت محور با سبک هنری آبرنگ و زیبا است که باید به آن کمک کند تا از این مجموعه متمایز شود. این بازی در تاریخ 13 ژوئن در دسترس مشترکین Xbox Game Pass قرار خواهد گرفت و به خوبی می‌تواند بهترین موفقیت در سری بازی‌های ژوئن 2023 باشد. تقریباً مطمئناً بازی‌های جدید دیگری در ژوئن 2023 به Xbox Game Pass اضافه خواهند شد، بنابراین مشترکین باید منتظر اطلاعات بیشتر باشند.

برای اخبار جدید و آموزش های شارژ و خرید گیفت کارت به بلاگ آموزشی مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید