اپل آپدیت iOS 16.5 را با تب جدید ورزشی در Apple News منتشر کرد

iOS 16.5

فهرست مطالب

این شرکت گفته است که با ضربه زدن روی امتیاز My Sports و کارت‌های زمان‌بندی، شما را به صفحه آن بازی خاص با اطلاعات اضافی درباره آن هدایت می‌کند.

iOS 16.5 همچنین یک والپیپر جشن غرور جدید و رفع اشکال برای پادکست ها در CarPlay، Spotlight بی پاسخ و همگام سازی زمان صفحه نمایش را ارائه می دهد.

همراه با به‌روزرسانی نرم‌افزار آیفون، اپل به‌روزرسانی‌های جزئی را برای سایر دستگاه‌های دارای iPadOS 16.5، macOS Ventura 16.4 و watchOS 9.5 نیز منتشر کرد.

بزرگترین ارتقای این شرکت با این چرخه انتشار، معرفی چند نمای برای طرفداران ورزش در Apple TV بود. با استفاده از این ویژگی، کاربران می توانند حداکثر چهار بازی را تماشا کنند.

به طور همزمان در Apple TV 4K. در حال حاضر، ویژگی چند نمایشی با رویدادهایی مانند مسابقات لیگ برتر فوتبال، بازی‌های بیسبال جمعه شب و برخی برنامه‌های زنده MLS و MLB کار می‌کند.

در حالی که چند هفته تا کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل (WWDC) فاصله داریم، گزارشی از MacRumors در اوایل این هفته اشاره کرد که اپل در حال آزمایش iOS 16.6 داخلی است و به زودی نسخه بتا را برای توسعه دهندگان منتشر خواهد کرد. این بدان معناست که iOS 16.5 ممکن است آخرین نسخه اصلی قبل از رویداد نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید